Get Adobe Flash player

Jazyk webu

Czech Arabic Chinese (Traditional) English French German Greek Hungarian Italian Japanese Polish Russian Slovak Spanish

Facebook 007

Producenti Jamese Bonda, Michaela G. Wilsona a Barbary Broccoli dnes zveřejnili oficiální název 25. dobrodružství Jamese Bonda NO TIME TO DIE. Film z produkce EON Alberta R. Broccoliho, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) a Universal Pictures International režiruje Cary Joji Fukunaga (Beasts No Nation, True Detective) a hvězdy Daniel Craig, který se vrací pro svůj pátý film jako James Bond 007 Iana Fleminga. Scénář napsali Neal Purvis a Robert Wade (SPECTER, SKYFALL), Cary Joji Fukunaga, Scott Z. Burns (Nákaza, Bourne Ultimatum) a Phoebe Waller-Bridge (Zabíjení Eve, Fleabag). Film je v plném natáčení.

Ve filmu NO TIME TO DIE také hraje Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Billy Magnussen, Ana de Armas, Rory Kinnear, David Dencik, Dali Benssalah s Jeffrey Wright a Ralph Fiennes.

Děj filmu: James Bond opustil aktivní službu a užívá si klidného života na Jamajce, jeho odpočinek však netrvá dlouho, když se objeví jeho starý známý přítel Felix Leiter z CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce je mnohem zrádnější, než se očekávalo, a vede Bonda na stopu tajemného darebáka vyzbrojeného nebezpečnou novou technologií.

Ostatní členové kreativního týmu jsou: skladatel Dan Romer, kameraman Linus Sandgren, redaktoři Tom Cross a Elliot Graham, produkční návrhář Mark Tildesley, kostýmní návrhář Suttirat Larlarb, návrhář vlasů a make-upu Daniel Phillips, supervizní koordinátor Olivier Schneider, koordinátor Lee Morrison a vedoucí vizuálních efektů Charlie Ušlechtilý. Vracející se členové týmu předchozího filmu  Alexander Witt, vedoucí speciálních efektů a akčních vozidel Chris Corbould a ředitel casting Debbie McWilliams.